• Każdy z nas jest wyjątkowy- jak nasza ANIMACJA

Najlepsi Animatorzy  dla dzieci

Z nami najlepsze imprezy w regionie!

           Nasi Animatorzy to grupa kreatywnych, wykwalifikowanych, a przede wszystkim ciekawych animatorów .
Spotkania z dziećmi to dla nas ogromna przygoda, która nas pochłania . Stwórz z nami niezwykłą imprezę dla dzieci!

Ewelina Posadowska

Właścicielka Fabryki Urodzin, nauczyciel , animator, pedagog 
z powołania, pomysłodawczyni całego zamieszania, mama Ignasia.
W pracy z dziećmi uwielbia zabawę, gdzie jak za pomocą czarodziejskiej różdżki może być kim tylko chce i gdzie tylko chce.

Animator dla Dzieci Legnica

Klaudia Sabadach

Studentka pedagogiki, w praca z dziećmi sprawia, że zapominam o wszystkich przyziemnych problemach i przenosi się razem z nimi w bajkowy świat gier i zabaw. Bardzo lubie czytać książki, wiersze, uczyć się i przede wszystkim spacerować.

Najlepsi Animatorzy Fabryka Urodzin

Natalia Wójcik

tegoroczna maturzystka, Jednym moich zainteresowań jest psychologia , ciekawość świata a w zasadzie człowieka. Kobiety maja w zwyczaju od najmłodszych lat instynkt do opieki , a ja jestem tego żywym przykładem. Dzieci potrafią mi dać wiele energii, a co najważniejsze odpręża mnie praca z dziećmi . Powiedziałabym ze to taka ucieczka od realnego świata , przeniesienie się w lat dzieciństwa.

Gosia Baran

Uczennica technikum hotelarskiego, na co dzień lubię jeździć rowerem i czytać książki. W przyszłości chciałabym nauczyć się języka włoskiego. Bardzo lubię pracę z dziećmi, ponieważ dają mi mnóstwo radości i pozytywnej energii. Uśmiech dziecka podczas zabawy jest najlepszą nagrodą jaką można dostać za swoją pracę.

Aleksandra Nawrocka

Magdalena Rokita

W marzeniach- aktorka teatru lalek, tak całkiem przyziemnie- pedagog ze specjalnością pedagogika lecznicza z oligofrenopedagogiką. Na co dzień żyjąca w świecie animacji, teatru, pantomimy, tańca i terapii. Studiując, byłam przekonana, że będę dawać dzieciom, to co we mnie najcenniejsze, po kilku latach doświadczenia stwierdzam, że to ja pozostaję ich dłużniczką.

Alicja Muzger

Natalia Budna

Odpowiedzialna a zarazem szalona zabawa z nią nie ma granicy wyobraźni. Uśmiechnięta i pozytywnie kończąca przez życie do przodu. Fanka gier planszowych, zabaw na świeżym powietrzu i czytania bajek do poduszki.

Paweł Zabłotny

nie ma osoby o większym sercu w pobliżu niżu tego Pana. Zawsze gotowy do pomocy, działania i realizacji kolejnych szalonych pomysłów szefowej. Prywatnie, szczęśliwa tatuś, mąż ,a przede wszystkim człowiek! Uwielbia pracę z dziećmi- wkońcu rozumie się z nimi najlepiej- tak jak one patrzy wyłącznie SERCEM.

Fabryka Urodzin