Animator-dlaczego warto?

Kilka powodów, dlaczego NIE WARTO organizować urodzin dziecka samodzielnie… Bezpieczeństwo- to jedna z najważniejszych kwestii urodzinowych. Nasi animatorzy swoim programem zabawią dzieci, dzięki czemu nikt nie będzie miał „szalonych” pomysłów. Nasze animacje posiadają ubezpieczenie OC.
Moc Atrakcji-urodziny tematyczne, urodziny z chodzącą maskotką, a może zamek dmuchany ?A może mamy tu jakieś babskie grono ?
Czy masz niezwykłą moc? Marzył ktoś z Was by być w dwóch miejscach na raz? A może wiecie jak to jest mieć głowę dookoła? My doskonale wiemy- nasi Animatorzy są czujni !
Efekt WOW czy urodziny Twojego dziecka będą niezapomniane?

Biegająca mama między kuchną ,a dziećmi oraz rodziami, no i tysiące zakazów- to nie przepis na nie zapomniane urodziny…
LOGISTYKA PRZEPROWADZONEJ imprezy- nie masz pomieszczenia? Na pewno każde dziecko marzy o GRZE TERENOWEJ na urodzinach, wypełnionej zabawami, grami i zagadakami -zostaw to NAM.
Za mało czasu- dlatego organizację urodzin dla Twojego dziecka zostaw profesjonalistą…a Ciebie zapraszamy na spacer z dzieckiem 
Atrakcje- na pewno pozwolą dziecom zapomnieć o komputerze i telefonie i zanurzyć się w ciekawych nowościach jak zamykanie w bańce mydlanej, eksperymentach i atrakcjach urodzinowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą URODZIN DLA DZIECI !